با حضور وزیر ورزش و جوانان؛

۱۴ پروژۀ ورزشی در استان کرمان افتتاح می‌شود

گروه جامعه – مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: «۱۴ پروژه ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در استان کرمان بهره‌برداری می‌رسد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، میثم پاریزی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به اتفاق هیات دولت به استان کرمان اظهار کرد: «مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح ۱۴ طرح با اعتبار ۱۱میلیارد و۱۰۰ میلیون تومان و متراژ کل ۳۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع با استقبال مسئولان وارد فرودگاه کرمان می‌شود».
وی حضور در زنگی‌آباد برای ادای احترام به مقام شهید حاج‌یونس زنگی‌آبادی را از برنامه‌های وزیر ورزش در کرمان بیان کرد و افزود: «وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح سالن ورزشی فرح‌آباد از توابع شهرستان کرمان وارد این روستا می‌شود».
پاریزی افتتاح ۱۳ پروژه‌ی ورزشی ازجمله زمین چمن مصنوعی، سالن ورزشی، بازگشایی مجموعه‌ی ورزشی بشری و … در سراسر استان را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در این سفر دانست و بیان کرد: «این ۱۳ پروژه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس‌جمهور و وزیر ورزش و جوانان افتتاح می‌شوند».
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به این‌که با افتتاح این پروژه‌ها، سرانه‌ی فضای ورزشی استان ۱۲ هزارم مترمربع افزایش می‌یابد، گفت: «بر این اساس، سرانه‌ی فضای ورزشی استان کرمان از ۴۵ صدم مترمربع به ۴۶۲ هزارم مترمربع می‌رسد و ۲٫۵ درصد رشد می‌کند». /پ