سرپرست سازمان آتش‌نشانی کرمان خبر داد

تصادف زنجیره‌ای در کرمان ۹ مصدوم برجای گذاشت

گروه جامعه – سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: «برخورد سه خودرو در کرمان ۹ مصدوم برجای گذاشت».
به گزارش فردای کرمان به نقل از ایرنا کرمان، رضا میرزایی اظهار کرد: «حادثه‌ی رانندگی زنجیره‌ای سه دستگاه پژو ۲۰۷، پژو ۴۰۵ و پراید با یکدیگر در شهر کرمان، ۹ مصدوم برجای گذاشت».
وی افزود: «آتش‌نشانان طی یک تماس تلفنی با شماره ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از وقوع یک مورد حادثه‌ی رانندگی در محل تقاطع پل ابوذر این شهر مطلع شدند».
میرزایی اظهار کرد: «بلافاصله پس از اعلام و با توجه به شدت حادثه، سه تیم اطفای حریق و امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از ایستگاه‌های متفاوت به محل اعزام شدند».
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: «۹ سرنشینان مصدوم با وجود آسیب شدید، درون خودرو محبوس شده بودند که با تلاش امدادگران خارج شدند».
وی اضافه کرد: «همچنین تیم‌های اطفای حریق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان به سرعت اقدامات پیشگیری از آتش‌سوزی احتمالی را در محل انجام دادند و از حوادث احتمالی بعدی جلوگیری کردند».
میرزایی گفت: «رانندگان در زمان بارندگی ضمن رعایت اصول ایمنی و قوانین رانندگی با سرعت مطمئنه برانند که موجب بروز حادثه نشود». /پ

عکس تزئینی است