تقدیر امام جمعه و استاندار کرمان از حضور حماسی مردم؛

راه‌پیمایی ۲۲بهمن نمایشی از ایستادگی بر مکتب شهید سلیمانی بود

گروه جامعه – حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان و دکتر محمدجواد فدایی استاندار کرمان در پیامی مشترک از حضور حماسی و آگاهانه‌ی مردم استان کرمان در راه‌پیمایی ۲۲بهمن تقدیر و تاکید کردند: «این حضور پرشور و وحدت‌بخش مردم استان و ایران، پشتوانه‌ی مستحکمی برای نظام جمهوری اسلامی به‌خصوص انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی است تا با رمز «حاج قاسم»، وحدت و اقتدار را با شرکت حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه ثبت نماییم».
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، در این پیام آمده است: «راه‌پیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ مصادف با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان، نمایشی عظیم و حماسه‌ای ماندگار از تجدید پیمان با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و ایستادگی و پایمردی بر مکتب شهید سپهبد سلیمانی بود».
در ادامه‌ی این پیام آمده است: «جای حاج قاسم به ظاهر در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن امسال خالی بود اما هم‌استانی‌های او «قاسم‌وار» به صحنه آمدند و به یاد سردار دل‌ها شعار «من هم قاسم سلیمانی‌ام» سردادند و ادامه‌ی راه او را تضمین کردند».
این پیام می‌افزاید: «حضور انقلابی مردم قدرشناس و بصیر استان کرمان، پایتخت شهدای جبهه‌ی مقاومت و دیار سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، در راه‌پیمایی ۲۲بهمن، اقیانوسی از اقتدار و طوفانی خروشان از عزت و سرافرازی بود که امواج نیرومند و غرورآفرین آن، عطر شهید سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش را در گیتی پراکنده کرد. راه‌پیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در استان کرمان به تجلی‌گاه حماسه‌ی شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عظمت، وحدت و انسجام ملی تبدیل شد».
امام جمعه و استاندار کرمان در ادامه آورده‌اند: «این حضور پرشور و وحدت‌بخش مردم استان و ایران، پشتوانه‌ی مستحکمی برای نظام جمهوری اسلامی به‌خصوص انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی است تا با رمز «حاج قاسم»، وحدت و اقتدار را با شرکت حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه ثبت نماییم».
در پایان این پیام آمده است: «اینجانبان ضمن تبریک این حماسه‌ی‌ بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم استان کرمان در راه‌پیمایی وحدت‌بخش یوم‌الله ۲۲ بهمن به‌ویژه خانواده‌ی معزز شهدا و ایثارگران که در خلق این حماسه‌ی عظیم سهیم بودند تشکر و قدردانی می‌نماییم و امیدواریم توفیق الهی و دعای حضرت بقیه‌الله‌الاعظم (ارواحناله الفداء) پشتیبان این ملت و انقلاب اسلامی باشد». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید