رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع‌مقدس:

جایزۀ کتاب سردار شهید سلیمانی برگزار می‌شود

گروه جامعه ـ رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس از برگزاری اولین دوره از دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه‌ی دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج‌قاسم سلیمانی» در سال آینده خبر داد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایسنا سراسری، سردار علی‌محمد نائینی، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در سال ۹۹ خبر داد و گفت: «این جشنواره با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در سطح ملی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می‌شود».

وی اظهار کرد: «از همه‌ی ناشران، پژوهشگران، محققان و نویسندگان و مراکز علمی و پژوهشی در حوزه دفاع مقدس دعوت می‌کنیم تا در این رویداد مهم علمی و فرهنگی مشارکت جدی داشته باشند».

نائینی با اشاره به موضوعات «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» توضیح داد: «علاقه مندان برای شرکت در این رویداد علمی و فرهنگی می‌توانند در حوزه‌های مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، بین‌الملل، تاریخی و اقتصادی شرکت کنند».

وی یادآور شد: «آثار ارسالی باید از معیارهای پژوهشی برخوردار باشند و طی سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ منتشر شده باشند. همچنین در حال حاضر کتاب‌های پژوهشی مد نظر است و مقالات و پایان نامه‌­ها در این دوره پذیرفته نخواهد شد».

مشاور فرمانده کل سپاه افزود: «دبیرخانه‌ای برای «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» پیش‌بینی‌شده است و راه‌های ارتباطی با دست‌اندرکاران جشنواره به‌زودی اعلام خواهد شد». / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید