تهیه‌کنندۀ انیمیشن سینمایی «لوپتو»:

«لوپتو» بالاترین توان انیمیشین ایران است

گروه فرهنگ‌وهنر – تهیه‌کننده‌ی انیمیشن سینمایی «لوپتو» گفت: ««لوپتو» علاوه بر این‌که داستان و روایت جذابی دارد به لحاظ تکنیکی هم به اذعان اهالی فن خیلی یک‌دست و یک‌پارچه است و به نسبت بضاعت سینمای انیمیشن ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، محمدحسین صادقی اظهار کرد: «بخش تولید و پس‌تولید پروژه به اتمام رسیده و دو قسمت عمده‌ی موسیقی و صداگذاری باقی مانده است».
وی توضیح داد: «ترانه‌های آن توسط هومن شاهی و امیرعلی بهادری در حال ضبط است و صداگذاری آن توسط تیم صدا به سرپرستی آرش قاسمی در حال انجام است».
صادقی افزود: «لوپتو، در نگاه اول برای مخاطب کودک و نوجوان طراحی شده است اما با توجه به فضای خانوادگی و طراحی فانتزی که برای همه‌ی کاراکترهای قصه شده است می‌توان همه‌ی اعضای خانواده را مخاطب این فیلم دانست».
وی اظهار کرد: «داستانی جدیدی که «لوپتو» آن را روایت می‌کند و کانون گرم خانواده که در کنار هم اقدام به تاسیس آسایشگاه نمودند، زاویه‌ی روایت بکری است که به جرات می‌توان گفت نه فقط در ایران بلکه در هیچ جای دنیا انیمیشنی مشابه آن ساخته نشده است».
صادقی گفت: ««لوپتو» علاوه بر این‌که داستان و روایت جذابی دارد به لحاظ تکنیکی هم به اذعان اهالی فن خیلی یک‌دست و یک‌پارچه است و به نسبت بضاعت سینمای انیمیشن ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد».
وی خاطرنشان کرد: «این انمیشین بالاترین توان انیمیشین ایران است و برای بیان مضمون مورد نظرمان کوچک‌ترین احساس کمبود تکنیکی نکردیم و تکنیک یک‌دست و چشم‌نواز کاملا ایرانی در خدمت مضمون است».
تهیه‌کنندۀ انیمیشن سینمایی «لوپتو» گفت: «ما بسیار به اکران این فیلم امیدواریم زیرا علاوه بر صحنه‌های اکشن خاص و مهیجی که دارد با روایت جذاب و یک‌دستش مخاطب با آن هم‌ذات پنداری خواهد کرد». /پ